Anders Palmér oljemålning
2017-02-01
434572
| Klubbat belopp | 5 000 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
ANDERS PALMÉR (född 1958): Landskapsmotiv, signerad Palmér, olja på duk, 50x40 cm