Anders Palmér oljemålning
2017-02-01
434570
| Klubbat belopp | 6 000 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
ANDERS PALMÉR (född 1958): Landskapsmotiv, signerad Palmér, olja på duk, ca 38x42 cm