Oljemålning
2017-01-21
434550
| Klubbat belopp | 1 300 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (omkring 1900): Grönskan på andra sidan muren, olja på pannå, ca 56x37 cm
Repor, pannå med spricka