Einar Forseth blandteknik/collage
2017-01-21
434443
| Klubbat belopp | 1 200 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
EINAR FORSETH (1892-1982): "Gåsen och huset", signerad och daterad E. Forseth, blandteknik, 64x47 cm