Oljemålning 1800-tal
2017-01-20
434401
| Klubbat belopp | 800 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-tal): Musicerande sällskap, otydligt signerad, olja på påt, ca 19x16 cm
Färgbortfall