Bordslampa 1800-talets andra hälft
2017-01-21
434399
| Klubbat belopp | 900 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
BORDSLAMPA, grönpatinerad metall, 1800-talets andra hälft, dekor av svanar, total höjd inkl skärm ca 54 cm
Skärmen med skador