Bordslampor 1960/70-tal
2017-01-31
434391
| Klubbat belopp | 650 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
BORDSLAMPOR, 1 par, 1900-talets mitt, fot i mässing, höjd 38 cm
Bruksslitage