Bordslampor 1970-tal
2017-01-31
434389
| Klubbat belopp | 600 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
BORDSLAMPOR, 1 par, BORDSLAMPA, Luxus, samtliga silverfärgat glas, 1970-tal, höjd 55 resp 69 cm
Bruksslitage, något fläckade skärmar