Golvlampa mässing
2017-01-31
434375
| Klubbat belopp | 850 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
GOLVLAMPA, 1900-talets mitt, fot i mässing, höj och sänkbar, märkt Aneta, maxhöjd 165 cm
Bruksslitage