Bengt Elde oljemålning
2017-01-20
434339
| Klubbat belopp | 3 400 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
BENGT ELDE (1939-2015), komposition med stuga vid havet, signerad ELDE, olja på pannå, ca 27 x 34,5 cm