Vaser 5 st ljusstakar 4 par silver
2017-01-23
434338
| Klubbat belopp | 3 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
VASER, 5 st., LJUSSTAKAR, 4 par, silver, 1950-60-tal, olika tillverkare och modeller, mestadels med fylld botten
Smärre skador