Kaffekanna hink 1800-tal
2017-01-20
434308
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
KAFFEKANNA, HINK, 1800-tal, koppar, stämplade, höjd exklusive hänklar ca 26-27 cm