Fernandez Arman serigrafi
2017-01-20
434235
| Klubbat belopp | 900 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
FERNANDEZ ARMAN (Frankrike, 1928-2005), Allegro pour Guitarre, signerad Arman, numrerad 97/150 cm, serigrafi, ca 71 x 52 cm