Vinkoppar med askar i porslin
2017-01-20
434225
| Klubbat belopp | 2 200 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
ASKAR med lock innehållandes VINKOPPAR, 1 par, porslin, Kina, 1800-tal, dekor i emaljfärger, totalhöjd ca 10, vinkopparnas höjd ca 5 cm
Smärre nagg