James Coignard Fransk konst
2017-02-23
434208
| Klubbat belopp | 10 500 SEK |
| Utropspris | 12 000 SEK |
JAMES COIGNARD (Frankrike, 1925-2008):
Tension jaune en AB, signerad J. Coignard, blandteknik på duk, 65 x 54 cm.
Signed. Mixed media on canvas.
PROVENIENS: Roxensteins Konsthandel, Helsingborg 1989