James Coignard Fransk konst
2017-02-23
434204
| Klubbat belopp | 1 700 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
JAMES COIGNARD (Frankrike, 1925-2008): Komposition, signerad och numrerad 25/40, färgcarborundum, ca 38x27 cm