Max Papart Fransk konst
2017-02-23
434202
| Klubbat belopp | 2 000 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
MAX PAPART (Frankrike, 1911-1994):
PAVANE, 1977, Vision Nouvelle, bronsmultipel 23x17 cm, Guyot Fondeur, samt färgakvatint och collage, signerad och numrerad 51/75, ca 24x18 cm,
båda monterade i textilklädd mapp utgiven av Vision Nouvelle.