Rise oljemålning
2017-01-20
434187
| Klubbat belopp | 1 600 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-tal): Korg med blomster, signerad och daterad Rise 1890, ca 16x26 cm