Byrå i rokokostil
2017-01-29
434157
| Klubbat belopp | 600 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
BYRÅ med stenskiva, fanér, 1900-tal, rokokostil, draghandtag i mässing, höjd ca 72, bredd98 cm
smärre slitage