Edvin Ollers oljemålning
2017-01-19
434117
| Klubbat belopp | 550 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
EDVIN OLLERS (1888-1959), blomsterstilleben, signerad och daterad E.Ollers 1952, olja på duk, ca 42x33 cm