Ulf Wahlberg färglitografi
2017-01-19
434102
| Klubbat belopp | 900 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
ULF WAHLBERG (född 1938): Skrotbilar, signerad o daterad -78, EA, färglitografi, ca 50x67 cm