Lavakaméer 1800-tal
2017-01-22
434016
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 4 000 SEK |
LAVAKAMÉER, 9 st., 1800-tal, en fattad i 18 k guld och två i 14 k guld, 2-3 cm
Två med skador smärre slitage