Klubbat för:
Osåld
Utropspris
4 000 SEK
LAVAKAMÉER, 9 st., 1800-tal, en fattad i 18 k guld och två i 14 k guld, 2-3 cm
Två med skador smärre slitage
434016
2017-01-22
Gör en kostnadsfri värdering här