Inge Schiöler
2017-05-22
434006
| Klubbat belopp | 8 600 SEK |
| Utropspris | 6 000 SEK |
INGE SCHIÖLER (1908-1971): Vintermotiv, signerad Inge Schiöler samt daterad 1958, pastell, ca 45x37cm
Ingår i auktionen Västsvenska konstnärer