Klubbat för:
2 400 SEK
2 000 SEK
SOPPSLEVAR, 2 st., SÅSSLEVAR, 2 st., silver, Visby 1800-tal, längd ca 22-41 cm
Slitage, 1 benknopp saknas, en såsslev lös från fästet
433989
2017-01-19