Orientmatta semiantik
2017-01-19
433960
| Klubbat belopp | 2 400 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
ORIENTMATTA, semiantik, trädgårdsmönster, röd bård, ca 298x199 cm
Slitage, kantslitage samt mindre skador, något skev