Klubbat för:
2 400 SEK
Utropspris
2 000 SEK
ORIENTMATTA, semiantik, trädgårdsmönster, röd bård, ca 298x199 cm
Slitage, kantslitage samt mindre skador, något skev
433960
2017-01-19
Gör en kostnadsfri värdering här