Sven X:et Erixon färglitografi
2017-01-20
433923
| Klubbat belopp | 750 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
SVEN X:ET ERIXON (1899-1970): Landskap, signerad Sven Erixson, PT, färglitografi, ca 70x46 cm