Snusdosor silver 18/1900-tal
2017-01-19
433901
| Klubbat belopp | 2 200 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
SNUSDOSOR, 6 st., silver, 1800/1900-tal, rektangulära med fällock, rundade hörn, invändigt förgyllda, längd 5, 7, 8, 8,5, 9,5x2 cm, total vikt ca 440 g
Bruksslitage, gravyr