Klubbat för:
700 SEK
Schätzwert
1 200 SEK
Beschreibung
UPPSATS, nysilver, med glasinsats, märkt O-H Lagerstedt Eskilstuna, höjd 28, diameter 26 cm
Zustandsbeschreibung
Nagg och slitage
433890
2017-01-18
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner