Gungbräda oljemålning

Gungbräda oljemålning
Gungbräda oljemålning
Gungbräda oljemålning
Gungbräda oljemålning

Klubbat för:

800 SEK

Utropspris

1 500 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1900-tal): Gungbrädan, olja på duk, ca 44x35 cm

Krackeleringar

433880

2017-01-18