Kalle Hedberg oljemålning
2017-01-18
433867
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
KALLE HEDBERG (1894-1959): Komposition, signerad Kalle, olja på duk, ca 89x116 cm