Wilhelm Kåge
2017-01-18
433859
| Klubbat belopp | 600 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
WILHELM KÅGE (1889-1960): Parti med linoleumsnitt och litografier, Hus och gårdsexteriörer, delvis signerade och daterade, 1910-tal, varierande mått
Oramade, skador och veck, dubletter