Klubbat för:
1 100 SEK
Utropspris
1 500 SEK
SERVERINGSVAGN, 1900-talets mitt, metall samt laminat, på hjultrissor, höjd 70, 72x42 cm
Smärre slitage
433820
2017-01-20
Gör en kostnadsfri värdering här