Klubbat för:
Osåld
Utropspris
2 500 SEK
SPEGEL, sengustaviansk, 1800-talets första del, förgylld, ca 91x40 cm
Slitage, sprickor, lagat krön
433805
2017-01-18
Gör en kostnadsfri värdering här