Klubbat för:
800 SEK
1 200 SEK
RAGNVALD MAGNUSSON (1904-1984): Skogsdunge, signerad Ragnvald M, olja på pannå, 34x25 cm
Ingår i auktionen Västsvenska konstnärer
433795
2017-05-22