Ragnvald Magnusson
2017-05-22
433795
| Klubbat belopp | 800 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
RAGNVALD MAGNUSSON (1904-1984): Skogsdunge, signerad Ragnvald M, olja på pannå, 34x25 cm
Ingår i auktionen Västsvenska konstnärer