Marc Chagall färglitografi
2017-01-17
433744
| Klubbat belopp | 600 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
MARC CHAGALL (1887-1985) efter: "Bouguet á l´Oiseau´´, osignerad, färglitografi, ca 30x25 cm
LITTERATUR: Mourlot 298