Gunnar Brusewitz fåglar
2017-01-17
433732
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
GUNNAR BRUSEWITZ (1924-2004): Domherrar, signerad samt numrerad, mått ca 29x39 cm