Lennart Nilsson fotografi
2017-01-17
433697
| Klubbat belopp | 850 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
LENNART NILSSON (född 1922): "Testosteron", signerad och daterad Lennart Nilsson -73, c-print monterat på pannå, 60x43 cm
Slitage, främst längs med kanternat, enstaka repor