Ring 14 k vitguld med diamanter
2017-01-17
433669
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 4 000 SEK |
RING, 14 k vitguld, briljanter totalt ca 0,34 ct, ringstorlek ca 17 mm, vikt ca 2,7 g
Bruksslitage, fåtal repor