Klubbat för:
2 200 SEK
10 000 SEK
RAGNVALD MAGNUSSON (1904-1984): Timmerflottare, signerad Ragnvald M, olja på pannå, 27x32 cm
Ingår i auktionen Västsvenska konstnärer
433654
2017-05-22