Karin Parrow
2017-05-22
433641
| Klubbat belopp | 8 800 SEK |
| Utropspris | 10 000 SEK |
KARIN PARROW (1900-1986): Flickor på stig, signerad Karin Parrow, daterad sommaren 1943, olja på pannå, 49x63 cm, enligt uppgift motiv från Marstrand, bakom badhuset.
Ingår i auktionen Västsvenska konstnärer