Marianne Ågren
2017-01-16
433635
| Klubbat belopp | 7 000 SEK |
| Utropspris | 8 000 SEK |
MARIANNE ÅGREN (född 1943): "Gungan", signerad, olja på duk, ca 140x110 cm