Marianne Ågren Skåne
2017-01-16
433633
| Klubbat belopp | 7 200 SEK |
| Utropspris | 7 000 SEK |
MARIANNE ÅGREN (född 1943): "Strandbild Skåne", signerad, olja på duk, ca 125x115 cm