Ardy Strüwer färglitografi
2017-01-16
433615
| Klubbat belopp | 1 600 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
ARDY STRÜWER (född 1939): Komposition, signerad 144/300, färglitografi, ca 75x56 cm