Klubbat för:
1 200 SEK
Utropspris
1 500 SEK
LENA LINDERHOLM (född 1947): "Husen i Provence", signerad, 38/175, färglitografi, bladmått ca 58x46 cm
433614
2017-01-16
Gör en kostnadsfri värdering här