Elis Ryberg stockholmsmotiv
2017-01-16
433610
| Klubbat belopp | 1 100 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
Elis RYBERG (född 1919): "Utsikt mot Fåfängan", färglitografi, signerad Elis Ryberg, 302/360, ca 51x63 cm