Mona Huss Wallin färglitografi
2017-01-16
433606
| Klubbat belopp | 1 200 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
MONA HUSS WALLIN (född 1944): Växthus, signerad och daterad M Huss W,1996, färglitografi, 122/380, 64x46 cm