Wilhelm Henning
2017-01-20
433531
| Klubbat belopp | 400 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
WILHELM HENNING (1899-1955): Göteborgsmotiv, signerad W Henning, olja på pannå, 21x14,5 cm