Corneille litografi
2017-01-24
433522
| Klubbat belopp | 750 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
CORNEILLE (Holland, 1922-2010): Figurkomposition, signerad och daterad Corneille ´77, färglitografi, 43/50, ca 32x49 cm