Harry Wichmann oljemålning
2017-01-16
433513
| Klubbat belopp | 400 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
HARRY WICHMANN, (1916-1993): Spanskt motiv, signerad och daterad Wichman -57, olja på duk, ca 92x65 cm