Klubbat för:
3 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
ARNE NILSSON (född 1925): Komposition, signerad Arne Nilsson, olja på duk, ca 116x116 cm
Märke efter spännram
433482
2017-01-18
Gör en kostnadsfri värdering här